Kosters

Henk Abbink

koster St. Pancratiusparochie St. Franciscus van AssisiePancratiuskerk

Telefoon thuis: 06- 234 67 548

 

Stef te Bogt

reserve koster St. Pancratius

Telefoon thuis: 053 5725760Mobiel: 06 29552798Persoonlijke Emailstef@siemerink-houtwaren.com

 

brunink-johan Johan Brunink

 Koster H. Marcellinus

 Telefoon thuis: 053-42 82 5 91Persoonlijke Email:j.brunink@franciscusparochie.nl

 



Ben ten Hove Ben ten Hove

 Koster Lourdeszaal

 Telefoon thuis: 053 5723066Persoonlijke Email:tenhove.2@kpnmail.nl

 

Theo Klarenbeek

Koster Buurse

Telefoon thuis: 0535696614Mobiel: 06 20018685Persoonlijke Email:t.g.m.klarenbeek@home.nl

 

Laurens Lenderink

koster Maria Praesentatie Buurse

Telefoon thuis: 053 4288482Mobiel: 06 22443604Persoonlijke Emaill.lenderink@hetnet.nl

 

Gerrit Menkehorst

reserve koster HH. Bonifatius en Gezellen

Telefoon thuis: 053 5724659Persoonlijke Email:ceng.menkehorst@kpnmail.nl

 

Jan Oude Kamphuis

reserve koster HH. Bonifatius en Gezellen

Telefoon thuis: 053 5724631

 

Bennie Roordink

koster Maria Praesentatie Buurse

Telefoon thuis: 053 5696254

 

Chris Vaanhold

reserve koster HH. Bonifatius en Gezellen

Telefoon thuis: 053 5725419Persoonlijke Email:cjvaanhold@home.nl

 

Jos Westendorp

koster HH. Bonifatius en Gezellen

Telefoon thuis: 053 5727296Mobiel: 06 18600463Persoonlijke Emailjoswestendorp@home.nl

 

Jos Wetzelaer

koster St. Pancratius

Telefoon thuis: 053 4770962Mobiel: 06 36298990Persoonlijke Emailwetzelaergj.1@kpnmail.nl

 

  • We worden niet bemind omdat we goed zijn. We zijn goed omdat we bemind worden. Ik geloof dat goedheid de basisconditie is en slechtheid de afwijking. Wij zijn gemaakt voor vreugde en goedheid.

    Desmond Tutu

© 2014 Franciscusparochie

Inloggen