Lectoren

Het woord lector komt van de Latijnse woord ‘legere’ = lezen. Dus een lector is ‘degene die leest’. In de Katholieke Kerk is de lector een leek die in de kerk leest tijdens de Mis: de eerste en tweede lezing, de psalm, het alleluia en de voorbeden en hij/zij kan ook de mededelingen doen.

Lectoren Pancratius

Liesbeth DijkhuisLiesbeth Dijkhuis, tevens coordinator 

Telefoon thuis: 053 5721489Persoonlijke Email:liesbeth.dijkhuis@gmail.com

 

Monique van Eyndhoven

Telefoon thuis: 053-434 70 93 persoonlijke email: moniquehackmann@kpnmail.nl

 Johan Hofhuis

Telefoon thuis: 053-572 49 76Persoonlijke Email:jan.hofhuis@home.nl

Els Kleysen

Telefoon thuis: 053-574 00 02Persoonlijke Email:e.m.kamphuis@kpnmail.nl

 Diny Laarhuis

Telefoon thuis: 053-574 00 64Persoonlijke Email:dinylaarhuis@hotmail.com

 Gerda te Lintelo

Telefoon thuis: 053-572 44 91Persoonlijke Email:g.te.lintelo@gmail.com

 Hendrik Scholten

Telefoon thuis: 053-572 29 37Persoonlijke Email:Hendrik.Scholten@kpnmail.nl

 Elles Veltkamp

 Telefoon thuis: 053 5741250Persoonlijke Email: ejm.veltkamp@online.nl

Lectoren Bonifatius:

 Jos Westendorp, tevens coordinator. 

Telefoon thuis: 053 5727296Mobiel: 06 18600463Persoonlijke Emailjoswestendorp@home.nl

Herman ten Have

Telefoon thuis: 053-572 43 28Persoonlijke Emailherman@h-ten-have.speedlinq.nl

 Maria Jansen

Telefoon thuis: 053-572 49 61Persoonlijke Email:jansenmaria@home.nl

Gerrit De Munnik

Telefoon thuis: 053-572 35 88 persoonlijke email: gerritdemunnik@kpnmail.nl

marian-nieuwenhuis-e1422287728465-ff03bceb35519e5599bb3c6ba7bab899Marian Nieuwenhuis

Telefoon thuis: 053 5727508Persoonlijke Email:mnieuwenhuis@live.nl

 

Sandra Spoolder

lektor BonifatiusParochie St. Franciscus van Assisië

 

 

Lectoren Buurse:

Truus Hilderink

Telefoon thuis: 053 5696510Mobiel: 06 20087133Persoonlijke Email:gmchilderink@knmail.nl

Laurens Lenderink

Telefoon thuis: 053 4288482Mobiel: 06 22443604Persoonlijke Emaill.lenderink@hetnet.nl

 Mieke Wilmink

Telefoon thuis: 053 56 96 706Persoonlijke Emailfam.wilmink@planet.nl

 

Lectoren Boekelo:

Hester Assink

Telefoon thuis: 074 2420604Mobiel: 06 50482830Persoonlijke Emaildenhaimer@hotmail.com

Annie Bellers

Telefoon thuis: 053-428 20 55Persoonlijke Emaillmbellers@home.nl

brunink-johan Johan Brunink

 Telefoon thuis: 053-42 82 5 91Persoonlijke Email:j.brunink@franciscusparochie.nl

 Monique Kip

Telefoon thuis: 053 4281566Persoonlijke Emailmonique.kip@kpnmail.nl

Tineke van der Pol

Telefoon thuis: 053 4281700Persoonlijke Emailjentvanderpol@hetnet.nl

Marion Reinderink

Telefoon thuis: 053 42 83 013Persoonlijke Email:e.reinderink@home.nl

 Jan Vos, tevens coordinator

Telefoon thuis: 053-428 14 72Persoonlijke Emailedufox@home.nl

 

Lectoren Lourdeszaal:

Cilie Asbroek

telefoon thuis:

Ans Mars

Telefoon thuis: 053 57 23791Persoonlijke Email:ans.mars@kpnmail.nl

 

 

 

  • We worden niet bemind omdat we goed zijn. We zijn goed omdat we bemind worden. Ik geloof dat goedheid de basisconditie is en slechtheid de afwijking. Wij zijn gemaakt voor vreugde en goedheid.

    Desmond Tutu

© 2014 Franciscusparochie

Inloggen