Locatieraden

Locatieraad Boekelo
secretaris
Marion Reinderink
marion.reinderink@home.nl


Locatieraad Bonifatius

voorzitter
Hans te Lintelo
hans_telintelo@kpnmail.nl

secretaris:
Marian Nieuwenhuis
bonifatius@franciscusparochie.nl
mnieuwenhuis@live.nl

penningmeester
Graddy Hilgerink
ahhilgerink@gmail.com


Locatieraad Buurse

voorzitter vacature

secretaris
Astrid Jannink
maria.praesentatie@franciscusparochie.nl
f.jannink@caiway.nl

penningmeester
Herman Scholten
h.b.m.scholten@caiway.nl

Locatieraad Pancratius

voorzitter
Jos Wetzelaer
pancratius@franciscusparochie.nl
wetzelaergj.1@kpnmail.nl

penningmeester
Jan Slotman
janslotman@hotmail.com

secretaris
Wim Smits
wimsmits.haaksbergen.1@kpanmail.nl

 

  • We worden niet bemind omdat we goed zijn. We zijn goed omdat we bemind worden. Ik geloof dat goedheid de basisconditie is en slechtheid de afwijking. Wij zijn gemaakt voor vreugde en goedheid.

    Desmond Tutu

© 2014 Franciscusparochie

Inloggen