Locatieraden

Locatieraad Boekelo:

Marion Reinderink

Penningmeester

Telefoon thuis: 053 42 83 013 Persoonlijke Emaile.reinderink@home.nl

 

Jan Vos

voorzitter pastorale raad BoekeloParochie St. Franciscus van Assisiegeloofsgemeenschap Boekelo

Telefoon thuis: 053-428 14 72 Persoonlijke Emailedufox@home.nl

 

Locatieraad Bonifatius:

hans_te_lintelo_original-c55f3b30ca85a505f4081cb0cef539d4-1Hans te Lintelo

Voorzitter locatieraad BonifatiusParochie St. Franciscus van Assisië

Telefoon thuis: 053 5723207 Persoonlijke Emailhans_telintelo@kpnmail.nl

 

 

marian-nieuwenhuis-e1422287728465-ff03bceb35519e5599bb3c6ba7bab899Marian Nieuwenhuis

secretaris locatieraad BonifatiusParochie St. Franciscus van Assisië

Telefoon thuis: 053 5727508 Persoonlijke Emailmnieuwenhuis@live.nl

joop-oosterkamp_original-fa233fff3da55f1c617e220b1ec437cbJoop Oosterkamp

penningmeester locatieraad BonifatiusParochie St. Franciscus van Assisië

Telefoon thuis: 053 5724177 Persoonlijke Emailj.j.h.m.oosterkamp@kpnmail.nl

 

Locatieraad Buurse:

Bennie Deeterink

Telefoon thuis: 053 5696311 Persoonlijke Emailbenniedeeterink@kpnmail.nl

 

Astrid Jannink

secretaris pastorale raad en locatieraad Buurseparochie St. Franciscus van Assisielocatie Buurse

Telefoon thuis: 053 5696646 Persoonlijke Emailf.jannink@wxs.nl

 

Herman Scholten

Telefoon thuis: 053 5696702 Persoonlijke Emailh.b.m.scholten@planet.nl

 

Locatieraad Pancratius:

Jan Slotman

Penningmeester locatieraad PancratiusParochie St. Franciscus van Assisië

Telefoon thuis: 053-5724083 Persoonlijke Emailjanslotman@hotmail.com

wim-smits-733x1024_original-ccc8f3a549a54003eac6106673a57adcWim Smits

Secretaris locatieraad PancratiusParochie St. Franciscus van Assisië

Telefoon thuis: 053-5725644 Persoonlijke Emailwimsmits.haaksbergen.1@kpnmail.nl

 

  • We worden niet bemind omdat we goed zijn. We zijn goed omdat we bemind worden. Ik geloof dat goedheid de basisconditie is en slechtheid de afwijking. Wij zijn gemaakt voor vreugde en goedheid.

    Desmond Tutu

© 2014 Franciscusparochie

Inloggen