Uitvaart- en avondwakegroep

Uitvaart – en avondwakegroep:

Fred Asbroek

coordinator

Telefoon thuis: 053 5726038Mobiel: 06 29546379Persoonlijke Emailfred01@home.nl

 

Annie Bellers

Telefoon thuis: 053-428 20 55Persoonlijke Emaillmbellers@home.nl

Herman ten Have

Telefoon thuis: 053-572 43 28Persoonlijke Emailherman@h-ten-have.speedlinq.nl

Maria Jansen

Telefoon thuis: 053-572 49 61Persoonlijke Email:jansenmaria@home.nl

Diny Laarhuis

Telefoon thuis: 053-574 00 64Persoonlijke Email:dinylaarhuis@hotmail.com

Laurens Lenderink

Telefoon thuis: 053 4288482Mobiel: 06 22443604Persoonlijke Emaill.lenderink@hetnet.nl

Tineke van der Pol

Telefoon thuis: 053-428 17 00Persoonlijke Emailjentvanderpol@hetnet.nl

Marion Reinderink

Telefoon thuis: 053 42 83 013Persoonlijke Email:e.reinderink@home.nl

Rosalien Snuverink ook Lansink

Telefoon thuis: 053 5726629Mobiel: 06-23984300Persoonlijke Emailrosaliensol@hotmail.com

Jan Vos

Telefoon thuis: 053-428 14 72Persoonlijke Emailedufox@home.nl

Mieke Wilmink

Telefoon thuis: 053 56 96 706Persoonlijke Emailfam.wilmink@planet.nl

Charlotte Wolferink

Telefoon thuis: 053-572 54 96Persoonlijke Email:b.a.wolferink@kpnmail.nl

Johan Brunink

Telefoon thuis: 053-42 82 5 91Persoonlijke Email:j.brunink@franciscusparochie.nl

Truus Hilderink

Telefoon thuis: 053 5696510Mobiel: 06 20087133Persoonlijke Email:gmchilderink@knmail.nl

Gerda Wolters

Telefoon thuis: 053-572 87 44Persoonlijke Emailgerda20081@hotmail.com

 

  • We worden niet bemind omdat we goed zijn. We zijn goed omdat we bemind worden. Ik geloof dat goedheid de basisconditie is en slechtheid de afwijking. Wij zijn gemaakt voor vreugde en goedheid.

    Desmond Tutu

© 2014 Franciscusparochie

Inloggen